
Кухонний комбайн на 5 л з корпусом із нержавіючої сталі RAF R.7025 1000W
Продавець: Velotrend
999 ₴1 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 01898/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Кухонний комбайн на 5 л з корпусом із нержавіючої сталі RAF R.7025 1000W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 1.5 кг |
| Высота | 280 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от случайного включения | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Материал чаши | Нержавеющая сталь |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем чаши | 5 л |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Кухонный комбайн |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Ширина | 250 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-04-06
2026-03-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності

