
Килимок дитячий розвиваючий (2 кольори, 4 брязкальця, дзеркальце, звук, мелодії, піаніно) 668-208
Продавець: Круті тачки
726 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 668-208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Килимок дитячий розвиваючий (2 кольори, 4 брязкальця, дзеркальце, звук, мелодії, піаніно) 668-208». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возраст | С рождения |
| Высота | 440 мм |
| Высота упаковки | 280 мм |
| Длина | 730 мм |
| Длина упаковки | 430 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Развивающий коврик |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 540 мм |
| Ширина упаковки | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-09
Заказ прийшов гарно запакований,ціла коробка. Переживала за цілісность упаковкі,бо взяла на подарунок. Приємний колір,для дитини чудово підійде. Дякую Вам)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





