
Килимок ігровий розвиваючий (2 види, підсвічування, мелодії, 5 підвісок, піаніно) 116-25 /26
Продавець: Круті тачки
680 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 116-25 /26
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Килимок ігровий розвиваючий (2 види, підсвічування, мелодії, 5 підвісок, піаніно) 116-25 /26». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возраст | С рождения |
| Высота | 450 мм |
| Длина | 760 мм |
| Количество составных элементов | 5 шт |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип | Развивающий коврик |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 560 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




