
Килимок ігровий розвиваючий 3в1 (сухий басейн, підвіски-брязкальця, подушка, кульки) 023-73 B
Продавець: Круті тачки
1 212 ₴1 660 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 023-73 B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Килимок ігровий розвиваючий 3в1 (сухий басейн, підвіски-брязкальця, подушка, кульки) 023-73 B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возраст | С рождения |
| Высота | 730 мм |
| Высота упаковки | 470 мм |
| Длина | 920 мм |
| Длина упаковки | 710 мм |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип | Развивающий коврик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 490 мм |
| Ширина упаковки | 75 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




