
Лазерний далекомір (рулетка) MINI JQ-60 60m з інтегрованим акумулятором, для вимірювання довжини, площі, об'єму
Продавець: Experience
870 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Лазерний далекомір (рулетка) MINI JQ-60 60m з інтегрованим акумулятором, для вимірювання довжини, площі, об'єму». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Класс лазера | Класс 2 |
| Лазерный диод | 635 нм |
| Точность измерения +/- | 2 мм |
| Минимальная дальность измерений | 0.05 м |
| Максимальная дальность измерений | 60 м |
| Измерительная шкала | Метрическая, Дюймы |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP54 |
| Сложение/вычитание результатов измерения | Да |
| Вычисление площади | Да |
| Вычисление объема | Да |
| Дополнительные функции | Функции Пифагора, Площадь стен, Встроенная память, Непрерывное измерение, Подсветка дисплея |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Высота | 12 мм |
| Вес | 40 г |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-02-24
Все Ок
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2024-08-14
Дякую вам Романе за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили2024-06-09
Дякую Вадиме за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець2024-05-15
Дякую Олександр за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
