
Ліжко для новонароджених 3в1 (музика, USB, таймер, москітна сітка) Mastela 3378 Grey
Продавець: Круті тачки
6 143 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 3378
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ліжко для новонароджених 3в1 (музика, USB, таймер, москітна сітка) Mastela 3378 Grey». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Ліжко для новонароджених CARRELLO Luna CRL-16501 Carbon Grey Сіра

Приставне ліжко для новонароджених CARRELLO Aria CRL-16402 Cream Beige Бежеве

Приставне ліжко для новонароджених EL CAMINO HARMONY ME 1179 Taupe Beige Бежеве

Ліжко для новонароджених з функцією гойдання (3-в-1, музика, USB, таймер) Mastela 8901
📋 Технічні характеристики
| Производитель | MASTELA |
| Страна производитель | Китай |
| Блокировка механизма качания | Да |
| Вес кроватки | 46 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 99 см |
| Длина спального места | 81 см |
| Колесики | Да |
| Комплектация матрасом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 18 кг |
| Материал каркаса | стальная труба |
| Навесной игровой элемент | карусель с игрушками |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Пол | Унисекс |
| Система защиты от произвольной регулировки кроватки | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная передняя стенка | Да |
| Тип кроватки | Кроватка-люлька |
| Тип механизма качания | без механизма |
| Уровни регулировки высоты ложе | 4 |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Белый |
| Ширина | 75 см |
| Ширина спального места | 41 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-15
Очень понравилась кроватка. Связались быстро, товар пришел быстро, без предоплаты. Огромное спасибо.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


