
Ліжко для новонароджених CARRELLO Luna CRL-16501 Carbon Grey Сіра
Продавець: Круті тачки
3 587 ₴4 658 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CRL-16501 Carbon Grey
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ліжко для новонароджених CARRELLO Luna CRL-16501 Carbon Grey Сіра». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Ліжко для новонароджених 3в1 (музика, USB, таймер, москітна сітка) Mastela 3378 Grey

Приставне ліжко для новонароджених CARRELLO Aria CRL-16402 Cream Beige Бежеве

Приставне ліжко для новонароджених EL CAMINO HARMONY ME 1179 Taupe Beige Бежеве

Ліжко для новонароджених з функцією гойдання (3-в-1, музика, USB, таймер) Mastela 8901
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Китай |
| Вес кроватки | 7.5 кг |
| Высота с учетом боковин | 83 см |
| Длина | 89 см |
| Колесики | Да |
| Комплектация матрасом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 9 кг |
| Материал каркаса | алюминиевая труба |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Съемная передняя стенка | Да |
| Тип кроватки | Кроватка-люлька |
| Тип механизма качания | без механизма |
| Уровни регулировки высоты ложе | 6 |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Ширина | 56 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-31
Дякую ❤️ все супер!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


