
Лялька велика м'якотіла (висота 47см, м'яка іграшка, пляшечка) AD 1804-8 Лялька Реборн
Продавець: Круті тачки
1 998 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: AD 1804-8
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Лялька велика м'якотіла (висота 47см, м'яка іграшка, пляшечка) AD 1804-8 Лялька Реборн». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 47 см |
| Высота упаковки | 470 мм |
| Длина упаковки | 190 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-08-04
2024-07-24
2024-06-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили



