
Лялька велика м'якотіла (висота 57см, м'яка іграшка, пляшечка) AD 2203-56 Лялька Реборн
Продавець: Круті тачки
2 261 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: AD 2203-56
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька велика м'якотіла (висота 57см, м'яка іграшка, пляшечка) AD 2203-56 Лялька Реборн». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 57 см |
| Высота упаковки | 520 мм |
| Длина | 20 см |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 12 см |
| Ширина упаковки | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



