
Манеж ігровий дитячий Bambi (баскетбольне кільце, футбольні ворота) MR 1338-BG Бежевий
Продавець: Круті тачки
2 647 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MR 1338-BG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Манеж ігровий дитячий Bambi (баскетбольне кільце, футбольні ворота) MR 1338-BG Бежевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Боковой вход для ребенка | Да |
| Возрастная группа | От рождения до 36-ти месяцев |
| Высота | 1040 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 2300 мм |
| Максимально допустимая нагрузка на манеж | 30 кг |
| Материал изготовления манежа | ткань, хлопок, сетчатая ткань, полиэстеровая ткань |
| Опоры манежа | ножки |
| Пол | Унисекс |
| Ручки для устойчивости малыша | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип манежа | игровой манеж |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 1320 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-12-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-26
Все супер
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



