
Манеж ігровий дитячий Bambi MR 1339-BG Бежевий
Продавець: Круті тачки
1 503 ₴2 031 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MR 1339-BG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Манеж ігровий дитячий Bambi MR 1339-BG Бежевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Боковой вход для ребенка | Да |
| Возрастная группа | От рождения до 36-ти месяцев |
| Высота | 610 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 1230 мм |
| Максимально допустимая нагрузка на манеж | 30 кг |
| Материал изготовления манежа | полиэстеровая ткань, ткань, хлопок, сетчатая ткань |
| Опоры манежа | ножки |
| Пол | Унисекс |
| Ручки для устойчивости малыша | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип манежа | игровой манеж |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 1230 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



