
Масажна накидка на крісло від мережі та прикурювача Massage LY54 / Вібраційний масажер на сидіння в авто
Продавець: HUGO
929,37 ₴1 327,67 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 234568911
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Масажна накидка на крісло від мережі та прикурювача Massage LY54 / Вібраційний масажер на сидіння в авто». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Массажная накидка |
| Тип массажной накидки | Вибрационная |
| Вид массажного воздействия | Вибрация |
| Область массажа | Плечи, Поясница, Спина, Ягодицы, Верхняя часть спины, Нижняя часть спины, Вся спина |
| Форма | Прямоугольная |
| Количество режимов интенсивности массажа | 2 |
| Тип управления | Ручное |
| Количество роликов | 5 |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Черный |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Длина | 115 см |
| Ширина | 49 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-26
Переваги
Відправляли довше обіцяного2026-02-11
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили2026-01-11
Переваги
Актуальний опис
