
Масажна накидка на крісло з підігрівом Massage, 113х48,5 см, Чорна + Пульт / Автомобільна накидка масажна з пультом
Продавець: HUGO
675,21 ₴964,58 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності250 замовлень
Артикул: 234567359
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Масажна накидка на крісло з підігрівом Massage, 113х48,5 см, Чорна + Пульт / Автомобільна накидка масажна з пультом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Массажная накидка |
| Тип массажной накидки | Вибрационная |
| Вид массажного воздействия | Вибрация, Инфракрасное прогревание |
| Область массажа | Вся спина, Бедра, Поясница, Спина, Ягодицы |
| Форма | Прямоугольная |
| Количество режимов интенсивности массажа | 5 |
| Количество программ | 13 шт |
| Тип управления | Автоматическое/Ручное |
| Цвет | Черный |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 12 В |
| Состояние | Новое |
| Вес | 0.5 кг |
| Длина | 115 см |
| Ширина | 49 см |
| Функция подогрева | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Автомобильный адаптер | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-25
Переваги
Відправляли довше обіцяного
