
Масажна подушка для спини та шиї, 3 режими роботи, з підігрівом MASSAGE CUSHION / Роликовий масажер
Продавець: HUGO
675 ₴964,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 234569294
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Масажна подушка для спини та шиї, 3 режими роботи, з підігрівом MASSAGE CUSHION / Роликовий масажер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Масажна подушка для шиї з пам'яттю U-Shaped Upgrade Vibration Pillow, від USB, Сірий / Бездротова подушка масажер

Роликова масажна подушка для спини та шиї Massage pillow | масажна подушка | масажер з підігрівом

Бездротова масажна подушка для шиї

Роликова масажна подушка для спини та шиї Massage pillow | масажна подушка | масажер з підігрівом
📋 Технічні характеристики
| Тип | Массажная подушка |
| Тип массажной накидки | Роликовая |
| Вид массажного воздействия | Вибрация, Постукивание |
| Форма | Прямоугольная |
| Количество программ | 3 шт |
| Тип управления | Ручное |
| Возможность выбора области массажа | Да |
| Количество роликов | 8 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Красный |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 60 Гц |
| Состояние | Новое |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 9 см |
| Высота | 23 см |
| Функция подогрева | Да |
| Подушка-подголовник | Нет |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-13
Привіт! Ваша довіра — для нас найбільша нагорода. Щиро вдячні за замовлення і будемо раді новій зустрічі!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2026-01-14