
Металева полиця для взуття на 5 ярусів 65х19х71см
Продавець: Fenix Shops
475 ₴600 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності160 замовлень
Артикул: 3309
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Металева полиця для взуття на 5 ярусів 65х19х71см». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 5 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 65 мм |
| Глубина | 19 мм |
| Высота | 71 мм |
| Корпус | металл покрытый порошковой краской |
| Полки | металл |
| Ножки | металл |
| Назначение | Для дома |
| Полка для обуви | 5 шт |
| Корпус (каркас) | нержавеющая сталь |
| Тип вешалки | Напольная, Настенная |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Разборная конструкция | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


