
Мобіль карусель на ліжечко (мелодії, звуки, підсвічування, проєкція, таймер вимкнення, пульт, в коробці) 368-6 R
Продавець: Круті тачки
643 ₴906 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 368-6 R
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Мобіль карусель на ліжечко (мелодії, звуки, підсвічування, проєкція, таймер вимкнення, пульт, в коробці) 368-6 R». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота | 550 мм |
| Длина | 320 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мобиль для кроватки |
| Тип питания | Батарейки |
| Ширина | 320 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-07-05
Замовляла мобіль карусель. Усе сподобалося. Продавець ввічливо спілкувався, товар відповідає "ціна-якість". Усе працює. Дуже зручно, що є пульт. Можна керувати каруселлю не встаючи з дивану. Дякую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності




