
Мобіль карусель на ліжечко (пульт керування, проектор, таймер, мелодії, звуки, 5 підвісок) RT 668-20 Рожевий
Продавець: Круті тачки
677 ₴940 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: RT 668-20
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Мобіль карусель на ліжечко (пульт керування, проектор, таймер, мелодії, звуки, 5 підвісок) RT 668-20 Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Длина упаковки | 410 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мобиль для кроватки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-01





