
Музичний килимок (5 режимів, світло, звук, інтерактивна поверхня, батарейка) 757-25
Продавець: Круті тачки
980 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 757-25
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Музичний килимок (5 режимів, світло, звук, інтерактивна поверхня, батарейка) 757-25». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 82 мм |
| Высота упаковки | 228 мм |
| Длина | 65 мм |
| Длина упаковки | 404 мм |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Фиолетовый |
| Ширина упаковки | 79 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-09-14
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець2023-06-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



