
Музичний килимок - ходунки 3в1 (брязкальця-підвіски, піаніно, мелодії) 6658
Продавець: Круті тачки
2 030 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 6658
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Музичний килимок - ходунки 3в1 (брязкальця-підвіски, піаніно, мелодії) 6658». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | С рождения |
| Высота упаковки | 330 мм |
| Длина | 830 мм |
| Длина упаковки | 440 мм |
| Количество составных элементов | 4 шт |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Тип | Развивающий коврик |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 500 мм |
| Ширина упаковки | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-10-08
Дякую за чудове консультування та оперативну відправку!!!Замовляла на подарунок!Все чудово!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-05
Швидкий зворотній зв'язок. Взяли до уваги прохання швидше відправити. Добре було запаковано. Товар відповідав опису.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-06-30
Переваги
Ввічливий продавець2025-06-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



