
Музичний килимок - ходунки (ігровий килимок, підвіски 4шт, шестерні, дзеркальце, звук, світло) НЕ 0640
Продавець: Круті тачки
1 017 ₴1 394 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: НЕ 0640
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Музичний килимок - ходунки (ігровий килимок, підвіски 4шт, шестерні, дзеркальце, звук, світло) НЕ 0640». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | С рождения |
| Высота | 415 мм |
| Высота упаковки | 320 мм |
| Длина | 760 мм |
| Длина упаковки | 440 мм |
| Количество составных элементов | 4 шт |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты, Мелодии |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Развивающий коврик |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 490 мм |
| Ширина упаковки | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



