
М'яка іграшка "Капібара в авокадо" (висота 31 см, наповнювач: синтепон) M 18186
Продавець: Круті тачки
474 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: M 18186
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «М'яка іграшка "Капібара в авокадо" (висота 31 см, наповнювач: синтепон) M 18186». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 31 см |
| Длина | 25 см |
| Наполнитель | Синтепон |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Животное |
| Ширина | 30 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-07
Переваги
Актуальний опис2025-12-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-18







