
М'яка інтерактивна іграшка "Песик" (музика, рухається, повторюшка, магнітний крабік, USB, акум. 3.7) MC 1092
Продавець: Круті тачки
778 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MC 1092
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка інтерактивна іграшка "Песик" (музика, рухається, повторюшка, магнітний крабік, USB, акум. 3.7) MC 1092». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
М'яка інтерактивна іграшка Собачка (звуки, моргає, рухає хвостиком, записування та відтворення) BL 334

М'яка інтерактивна іграшка Кішечка (на повідці, 2 кольори, повтор голосу, показує мову, ходить) BF2509

М'яка інтерактивна іграшка Котик «Найкращий друг» (2 кольори, звуки, реагує на дотик, музика) BF2505

М'яка інтерактивна іграшка Гусак (звук, функція запису голосу, танець, висота 33 см) М 49109
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 23 см |
| Длина | 16.5 см |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Воспроизведение звуков/фраз людей, Движимая, Звуковые эффекты, Световые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 21 см |
| Тип игрушки | Животное |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-27
Песик такий, як очікували. Дякую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


