
М'яка інтерактивна іграшка Панда (2 різновиди, повторює фрази, засинає, у коробці) BF2507
Продавець: Круті тачки
1 395 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: BF2507
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка інтерактивна іграшка Панда (2 різновиди, повторює фрази, засинає, у коробці) BF2507». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
М'яка інтерактивна іграшка Собачка (звуки, моргає, рухає хвостиком, записування та відтворення) BL 334

М'яка інтерактивна іграшка Кішечка (на повідці, 2 кольори, повтор голосу, показує мову, ходить) BF2509

М'яка інтерактивна іграшка "Песик" (музика, рухається, повторюшка, магнітний крабік, USB, акум. 3.7) MC 1092

М'яка інтерактивна іграшка Котик «Найкращий друг» (2 кольори, звуки, реагує на дотик, музика) BF2505
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 190 мм |
| Длина упаковки | 310 мм |
| Материал | Текстиль |
| Особенности | Воспроизведение звуков/фраз людей, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 210 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


