
М'яка інтерактивна іграшка Собачка (звуки, моргає, рухає хвостиком, записування та відтворення) BL 334
Продавець: Круті тачки
1 104 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: BL 334
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка інтерактивна іграшка Собачка (звуки, моргає, рухає хвостиком, записування та відтворення) BL 334». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
М'яка інтерактивна іграшка Кішечка (на повідці, 2 кольори, повтор голосу, показує мову, ходить) BF2509

М'яка інтерактивна іграшка "Песик" (музика, рухається, повторюшка, магнітний крабік, USB, акум. 3.7) MC 1092

М'яка інтерактивна іграшка Котик «Найкращий друг» (2 кольори, звуки, реагує на дотик, музика) BF2505

М'яка інтерактивна іграшка Гусак (звук, функція запису голосу, танець, висота 33 см) М 49109
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 250 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 270 мм |
| Звуковой сигнал | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип модели | Животные |
| Ширина | 180 мм |
| Высота упаковки | 190 мм |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Материал | Текстиль |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Тип | Собака |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 200 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-11
Товар надіслали швидко. Тех підтримка на висоті, дякую вам за обслуговування!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


