
М'яка інтерактивна собачка (гавкає, ходить, виляє хвостиком, рюкзак-перенесення, в коробці) MC 1055
Продавець: Круті тачки
547 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MC 1055
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка інтерактивна собачка (гавкає, ходить, виляє хвостиком, рюкзак-перенесення, в коробці) MC 1055». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
М'яка інтерактивна собачка (гавкає, ходить, виляє хвостиком, набір ветеринара, кістка, в коробці) MC-1031

М'яка інтерактивна Собачка «Найкращий друг» (2 кольори, музика, звук, на батарейках) BF2506

М'яка інтерактивна собачка Хаскі на повідку Limo Toy (музика, ходить, рухає хвостиком) M 4431-1 I UA

М'яка інтерактивна собачка на повідку (висота 26 см, ходить, співає англійською мовою, 2 види) C 62905
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 15 см |
| Высота упаковки | 200 мм |
| Длина | 19 см |
| Длина упаковки | 220 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 15 см |
| Ширина упаковки | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


