
М'яка інтерактивна собачка (2 види, гавкає, ходить, виляє хвостом, перенесення, аксесуари) MC 1014
Продавець: Круті тачки
730 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MC 1014
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка інтерактивна собачка (2 види, гавкає, ходить, виляє хвостом, перенесення, аксесуари) MC 1014». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
М'яка інтерактивна собачка (гавкає, ходить, виляє хвостиком, набір ветеринара, кістка, в коробці) MC-1031

М'яка інтерактивна Собачка «Найкращий друг» (2 кольори, музика, звук, на батарейках) BF2506

М'яка інтерактивна собачка (гавкає, ходить, виляє хвостиком, рюкзак-перенесення, в коробці) MC 1055

М'яка інтерактивна собачка Хаскі на повідку Limo Toy (музика, ходить, рухає хвостиком) M 4431-1 I UA
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 14 см |
| Высота упаковки | 310 мм |
| Длина | 16 см |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Щенок |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 13 см |
| Ширина упаковки | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


