
М'яка інтерактивна собачка (коляска, собачка гавкає, ходить, рухає хвостом, пискавка, аксесуари) MC 1082
Продавець: Круті тачки
642 ₴904 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MC 1082
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «М'яка інтерактивна собачка (коляска, собачка гавкає, ходить, рухає хвостом, пискавка, аксесуари) MC 1082». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
М'яка інтерактивна собачка Хаскі на повідку Limo Toy (музика, ходить, рухає хвостиком) M 4431-1 I UA

М'яка інтерактивна собачка на повідку (висота 26 см, ходить, співає англійською мовою, 2 види) C 62905

М'яка інтерактивна Собачка LIMO TOY (25 см, звук (укр.), реаг. на бджілку, казки, пісні, повтор) M 6079 I UA

М'яка інтерактивна собачка на повідку (2 види, ходить, виляє хвостиком, пісні на укр, в сумці) С 45309
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 41 см |
| Высота упаковки | 310 мм |
| Длина | 15.5 см |
| Длина упаковки | 310 мм |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 22 см |
| Ширина упаковки | 182 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-23
Все сподобалось, швидка відправка.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-10



