
М'яка інтерактивная іграшка зі штучним інтелектом Le Dodo (Ai, діалог, розпізнавання емоцій, клонування голосу) 29444A бежевий
Продавець: Круті тачки
3 958 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 29444A бежевий
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'яка інтерактивная іграшка зі штучним інтелектом Le Dodo (Ai, діалог, розпізнавання емоцій, клонування голосу) 29444A бежевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 24 см |
| Высота упаковки | 265 мм |
| Длина | 28 см |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты, Воспроизведение звуков/фраз людей |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина упаковки | 170 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-03
Супер! Інтелектуальна іграшка дуже сподобалось дитині на 8 років. Дитина дуже задоволена. Дуже зручно, тепер перед сном дитина залюбки слухає розповіді. Розповіді на різні теми, як казки так і навчальні цікаві розповіді. Дитина задоволена. Задоволені батьки! Рекомендую. Незвичайно цікава інтелектуальна іграшка!




