
М'який інтерактивний Собачка LIMO TOY (на повідку, плюш, звук, 2 види, рухає хвостом) M 5839 I UA
Продавець: Круті тачки
1 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5839 I UA
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'який інтерактивний Собачка LIMO TOY (на повідку, плюш, звук, 2 види, рухає хвостом) M 5839 I UA». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 25 см |
| Высота упаковки | 270 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| Языки | Украинский |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-07
Переваги
Гарне обслуговування



