
М'який інтерактивний Собачка (на батарейках, ходить, видає звук, напувалка, будиночок, в коробці) MC 1038
Продавець: Круті тачки
817 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MC 1038
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «М'який інтерактивний Собачка (на батарейках, ходить, видає звук, напувалка, будиночок, в коробці) MC 1038». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 15 см |
| Высота упаковки | 190 мм |
| Длина | 17 см |
| Длина упаковки | 410 мм |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 12 см |
| Ширина упаковки | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-01
Замовляли інтерактивного песика з будиночком, дитина задоволена іграшкою, а ми якістю товару. Дякуємо за швидкість та якість обслуговування.




