
Набір для творчості із пластиліном Play Doh (5 банок пластиліну, формочки, посуд, шприц, інструменти) MK 5455
Продавець: Круті тачки
502 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MK 5455
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір для творчості із пластиліном Play Doh (5 банок пластиліну, формочки, посуд, шприц, інструменти) MK 5455». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Набір 3D-ручка з трафаретами та планшетом, від мережі, 3DPEN-6, Фіолетовий / Дитяча 3д ручка / Набір для творчості

Набір для створення браслетів "Тріо Шарм" / Набір для творчості дівчинці / Набір для плетіння

Дитячий міні-тераріум з підсвічуванням / Дитячий набір для творчості

Набір 3D-ручка з трафаретами та планшетом, від мережі, 3DPEN-6, Жовтий / Дитяча 3д ручка / Набір для творчості
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Play Doh |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 22 см |
| Длина | 33 см |
| Количество цветов в наборе | 5 |
| Комплектация инструментами/аксессуарами | Да |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Пластилин |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 7 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-01
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


