
Набір для творчості "Розфарбуй сумку" My little Pony (5 маркерів, на аркуші) JX 20355 P
Продавець: Круті тачки
524 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: JX 20355 P
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір для творчості "Розфарбуй сумку" My little Pony (5 маркерів, на аркуші) JX 20355 P». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Набір 3D-ручка з трафаретами та планшетом, від мережі, 3DPEN-6, Жовтий / Дитяча 3д ручка / Набір для творчості

Дитячий міні-тераріум з підсвічуванням / Дитячий набір для творчості

Набір для створення браслетів "Тріо Шарм" / Набір для творчості дівчинці / Набір для плетіння

Набір 3D-ручка з трафаретами та планшетом, від мережі, 3DPEN-6, Рожевий / Дитяча 3д ручка / Набір для творчості
📋 Технічні характеристики
| Вид творчества | Раскраска |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 24 см |
| Длина | 23 см |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 3 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-13
Погане пакування



