
Набір лікаря Апарат реанімації LIMO TOY (24 предмети, світло, звук, медичні інструменти, окуляри) 660-87
Продавець: Круті тачки
1 452 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 660-87
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір лікаря Апарат реанімації LIMO TOY (24 предмети, світло, звук, медичні інструменти, окуляри) 660-87». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 560 мм |
| Длина | 425 мм |
| Количество предметов в наборе | 21-30 |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор юного доктора |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 320 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-22





