
Набір ляльок Холодне серце (2 ляльки, аксесуари, шарнірні суглоби, одяг, взуття) DX 62 B
Продавець: Круті тачки
787 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: DX 62 B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Набір ляльок Холодне серце (2 ляльки, аксесуари, шарнірні суглоби, одяг, взуття) DX 62 B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Ігровий набір ляльок Холодне серце Ельза та Анна (3 ляльки, одяг, велосипед, аксесуари, у коробці) 1929 Q1

Ігровий набір ляльок Холодне серце Ельза та Анна (2 ляльки, одяг, сніговик, аксесуари, у коробці) 669 Q2

Набір ляльок Холодне серце Принцеси Ельза та Анна (висота 28 см, аксесуари, змінний одяг) DXF 2650

Набір ляльок Холодне серце Frozen (4 ляльки, фігурка героя, у коробці) ZHF 2159
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 26 см |
| Высота упаковки | 320 мм |
| Длина упаковки | 620 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Frozen |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-22
Переваги
Гарне обслуговування


