
Набір ляльок Холодне серце Frozen (4 ляльки, фігурка героя, у коробці) ZHF 2159
Продавець: Круті тачки
811 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ZHF 2159
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір ляльок Холодне серце Frozen (4 ляльки, фігурка героя, у коробці) ZHF 2159». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Набір ляльок Холодне серце Принцеси Ельза та Анна (висота 28 см, аксесуари, змінний одяг) DXF 2650

Набір ляльок Холодне серце (2 ляльки, аксесуари, шарнірні суглоби, одяг, взуття) DX 62 B

Набір ляльок Холодне серце Frozen (2 ляльки, висота 28см, шарнірні суглоби, одяг) ZHF 2162

Ігровий набір ляльок Холодне серце Ельза та Анна (3 ляльки, одяг, велосипед, аксесуари, у коробці) 1929 Q1
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 320 мм |
| Длина упаковки | 420 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Комбинированный |
| Персонажи | Frozen |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-03-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


