
Набір мідних жал 10шт для паяльника 900М жала мідні наконечники, насадки для паяння
Продавець: ТехноКот
130 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності170 замовлень
Артикул: M114
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 13 відгуків покупців для «Набір мідних жал 10шт для паяльника 900М жала мідні наконечники, насадки для паяння». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Материал изделия | Медь |
| Длина | 28 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Диаметр | 6 мм |
| Вес | 10 г |
| Гарантийный срок | 0 мес |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип | Зарядное |
| Высота | 9 мм |
💬 Відгуки покупців (13)
2026-03-10
2026-03-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-28
Дуже швидко і все добре. Рекомендую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-12
2026-02-10
Замовлення виконано швидко. Про якість товару зможу сказати після його використання.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-05
Все топ,дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-02
Переваги
Швидко відправили2026-01-27
Переваги
Гарне обслуговування2026-01-26
Хороша якість за таку ціну Еслі продавець говоре що на наступний день відправка буде то воно так і єсть
2026-01-23
Доставили швидко, гарна якість, ввічливий продавець. Всім мирного неба. Слава Україні
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2026-01-18
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності






