
Набір мідних жал 12шт для паяльника 900М жала мідні наконечники, насадки для паяння
Продавець: ТехноКот
155 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: M115
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Набір мідних жал 12шт для паяльника 900М жала мідні наконечники, насадки для паяння». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Материал изделия | Медь |
| Длина | 41 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Диаметр | 6 мм |
| Вес | 10 г |
| Гарантийный срок | 0 мес |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип | Зарядное |
| Высота | 9 мм |
💬 Відгуки покупців (8)
2026-03-24
2026-03-22
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2026-03-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-18
2026-03-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-01
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець2026-02-14
Огонь!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності






