
Набір мідних жал 5шт для паяльника 900М жала мідні паяльник
Продавець: ТехноКот
61 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності290 замовлень
Артикул: M111
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 15 відгуків покупців для «Набір мідних жал 5шт для паяльника 900М жала мідні паяльник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Набір мідних жал 12шт для паяльника 900М жала мідні наконечники, насадки для паяння

Набір мідних жал 10шт для паяльника 900М жала мідні наконечники, насадки для паяння

Набір мідних жал 6шт для паяльника 900М жала мідні паяльник

Набір мідних жал для паяльника C900M-T, "BEST" 5 шт (T-SK, T-I, T-IS, T-3C, T-K)
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Материал изделия | Медь |
| Длина | 41 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Диаметр | 6 мм |
| Вес | 10 г |
| Гарантийный срок | 0 мес |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип | Зарядное |
| Высота | 41 мм |
💬 Відгуки покупців (15)
2026-03-22
Все добре, рекомендую до співпраці!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-08
2026-03-02
Дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-28
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-02
Дякую. Швидка відправка, якістный товар.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-02
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності2026-01-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-21
2026-01-19
2026-01-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-14
Гарні жала, судяться також добре
2026-01-14
Продавець вогонь, все прийшло згідно опису, швидко відправили. Дякую за роботу!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


