
Набір стоматолога (рот кролика відкривається, підсвічування стомат. інструменту, аксесуари, окуляри, щипці) 855
Продавець: Круті тачки
484 ₴681 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 855
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір стоматолога (рот кролика відкривається, підсвічування стомат. інструменту, аксесуари, окуляри, щипці) 855». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 150 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор юного доктора |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



