
Набір стоматолога (рот єдинорога відкривається, підсвічування стомат. інструменту, аксесуари, окуляри, щипці) 853
Продавець: Круті тачки
703 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 853
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Набір стоматолога (рот єдинорога відкривається, підсвічування стомат. інструменту, аксесуари, окуляри, щипці) 853». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 185 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор юного доктора |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 125 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-09-25
Швидко, якісно, ввічливо. Одне задоволення.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-21
Дуже гарний набір дитина у захваті❤️
2025-09-14
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2025-09-06
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності



