
Надувне двоспальне ліжко (з підголовником, з вбудованим насосом, розмір 203х152х42см) Intex 64136 NP
Продавець: Круті тачки
2 325 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 64136 NP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Надувне двоспальне ліжко (з підголовником, з вбудованим насосом, розмір 203х152х42см) Intex 64136 NP». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Велюрова надувне двоспальне ліжко Bestway 6712Y із вбудованим насосом 203х152х36 см Синій

Надувне двоспальне ліжко Bestway 67923 (226-152-84) з вбудованим електричним насосом, велюровий матрац

Надувне двоспальне ліжко Intex 64490 ND Сірий (152-203-51) з вбудованим електричним насосом

Надувне двоспальне ліжко (152х206х46см, вбудований електричний насос 220V) Intex 64126 NP
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 9.9 кг |
| Высота | 420 мм |
| Длина | 1520 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 275 кг |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 2030 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-04-22
Все супер!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-03-20
Все супер👍
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна2024-04-04
Переваги
Актуальна ціна


