
Надувне двоспальне ліжко Intex 64490 ND Сірий (152-203-51) з вбудованим електричним насосом
Продавець: Круті тачки
3 919 ₴5 090 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 64490 ND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувне двоспальне ліжко Intex 64490 ND Сірий (152-203-51) з вбудованим електричним насосом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Велюрова надувне двоспальне ліжко Bestway 6712Y із вбудованим насосом 203х152х36 см Синій

Надувне двоспальне ліжко Bestway 67923 (226-152-84) з вбудованим електричним насосом, велюровий матрац

Надувне двоспальне ліжко (з підголовником, з вбудованим насосом, розмір 203х152х42см) Intex 64136 NP

Надувне двоспальне ліжко (152х206х46см, вбудований електричний насос 220V) Intex 64126 NP
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Боковые стенки изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Вес | 16.7 кг |
| Длина | 2030 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 273 кг |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Руководство по эксплуатации | Да |
| Состояние | Новое |
| Сумка для хранения и транспортировки | Да |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Цвет | Серый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина | 1520 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-02-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна, Товар був у наявності


