
Надувне ліжко двоспальне Intex 64179 Сірий (152-203-30см, USB-насос)
Продавець: Круті тачки
1 853 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 64179
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Надувне ліжко двоспальне Intex 64179 Сірий (152-203-30см, USB-насос)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Надувне ліжко двоспальне Intex 64414 Сірий (203-152-46см) з вбудованим електричним насосом

Надувне ліжко двоспальне Intex 67770 Сірий (203-152-33см) з вбудованим електричним насосом

Надувне ліжко двоспальне Intex 67770 Сірий (203-152-33см) з вбудованим електричним насосом

Надувне ліжко двоспальне Intex 67770 Сірий (203-152-33см) з вбудованим електричним насосом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Боковые стенки изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Вес | 8 кг |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 2030 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 270 кг |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Руководство по эксплуатации | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 1520 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-02-10
матрас топ. дуже зручний.
2024-06-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна


