
Надувне ліжко двоспальне Intex 67770 Сірий (203-152-33см) з вбудованим електричним насосом
Продавець: Круті тачки
2 840 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 67770
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувне ліжко двоспальне Intex 67770 Сірий (203-152-33см) з вбудованим електричним насосом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Надувне ліжко двоспальне Intex 64414 Сірий (203-152-46см) з вбудованим електричним насосом

Надувне ліжко двоспальне Intex 64179 Сірий (152-203-30см, USB-насос)

Надувне ліжко двоспальне Intex 67770 Сірий (203-152-33см) з вбудованим електричним насосом

Надувне ліжко двоспальне Intex 67770 Сірий (203-152-33см) з вбудованим електричним насосом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Боковые стенки изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Верхняя сторона изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Вес | 8.1 кг |
| Высота | 330 мм |
| Длина | 2030 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 273 кг |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Руководство по эксплуатации | Да |
| Состояние | Новое |
| Сумка для хранения и транспортировки | Да |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 1520 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-20
Щиро дякую за якісний товар,все прийшло швидко і головне немає на товару щодного недоліка.Відправка швидка.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


