
Надувне ліжко Intex 64488 ND Сірий (99-191-51) з вбудованим електричним насосом
Продавець: Круті тачки
3 107 ₴4 088 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 64488 ND
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувне ліжко Intex 64488 ND Сірий (99-191-51) з вбудованим електричним насосом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Боковые стенки изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Вес | 11.6 кг |
| Длина | 1910 мм |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 136 кг |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Руководство по эксплуатации | Да |
| Состояние | Новое |
| Сумка для хранения и транспортировки | Да |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Цвет | Серый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина | 990 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-13
Доставка не відповідає вимогам вимогам он-лайн торгівлі.На комплектації товар знаходився більше 2 діб.
Переваги
Відправляли довше обіцяного



