
Надувне ліжко із вбудованим електронасосом (191-137-33 см.) Intex 67768 Сірий
Продавець: Круті тачки
2 497 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 67768
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Надувне ліжко із вбудованим електронасосом (191-137-33 см.) Intex 67768 Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Вес | 7 кг |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 1910 мм |
| Количество мест матраса | полуторный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 273 кг |
| Состояние | Новое |
| Сумка для хранения и транспортировки | Да |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 990 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-17
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець2025-05-31





