
Надувне ліжко із вбудованим електронасосом Bestway Twin (191-97-51 см.) BW 6713G
Продавець: Круті тачки
2 685 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6713G
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувне ліжко із вбудованим електронасосом Bestway Twin (191-97-51 см.) BW 6713G». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Вес | 7 кг |
| Высота | 510 мм |
| Длина | 1910 мм |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 970 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-26
Добу у користуванні,поки,все чудово,зручний матрас-рекомендую,за ніч не здувся( спала дитина)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




