
Надувний двомісний матрац (203х152х46 см., з вбудованим насосом 220-240V, у коробці) Intex 64428 ND
Незалежний AI-аналіз 11 відгуків покупців для «Надувний двомісний матрац (203х152х46 см., з вбудованим насосом 220-240V, у коробці) Intex 64428 ND». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Цвет | Бежевый |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 272 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 1520 мм |
| Ширина | 2030 мм |
| Высота | 460 мм |
💬 Відгуки покупців (11)
Купив надувний Матрац. Все чітко. Рекомендую!
🙋Від цього матрацу лише позитивне враження:📌дуже зручний;📌компактний;📌не «просідає» до підлоги;📌має велюрове покриття, що запобігає ковзанню постільної білизни;📌має вбудований електронасос, матрац надувся за кілька хвилин;📌займає мало місця у складеному стані.Дуже задоволена обслуговуванням! Весь процес від замовлення до отримання пройшов чітко та оперативно. Приємно мати справу з людьми, які знають свою роботу на всі 💯
Замовила матрац з вбудованим насосом, якість хороша все як описано в описі, надувається за 5-7хв, нековзаюча поверхня, інструкція є на зрозумілій мові, зручний. Прийшов швидко цілий та неушкоджений, в повній комплектації. Продавець зв'язався швидко, рекомендую!!! Товар дійсно вартий своїх грошей
Швидка доставка в розетку 30гр.





