
Надувний двомісний матрац велюр (183 x 203 x 25 см) Intex 64755 Синій
Продавець: Круті тачки
1 131 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 64755
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Надувний двомісний матрац велюр (183 x 203 x 25 см) Intex 64755 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Вес | 5 кг |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 2030 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Максимально допустимая нагрузка | 272 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 1830 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-06-09
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




