
Надувний ігровий центр дитячий Солодощі (170-168-122см, ремкомплект) Intex 57144
Продавець: Круті тачки
2 184 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 57144
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний ігровий центр дитячий Солодощі (170-168-122см, ремкомплект) Intex 57144». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Надувний ігровий центр манеж дитячий Пончик (127х61 см, ремкомплект) Intex 48476

Надувний ігровий центр дитячий Рятувальна станція (234-203-129 см, басейн 276 л, ремкомплект) Bestway 53079

Надувний ігровий центр дитячий Веселка (297-193-135см, гірка, басейн 217л, м'ячі 6шт) Intex 57453

Надувний ігровий центр дитячий Планета динозаврів (333-229-112см, ремкомплект) Intex 57135
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 1220 мм |
| Длина | 1700 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 1680 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


